Porady prawne


 

Porad prawnych udzielam w trakcie osobistego spotkania z Klientem w Kancelarii lub w drodze elektronicznej na podstawie informacji o stanie faktycznym przekazanych przez Klienta oraz w oparciu o okazane dokumenty, w tym w formie porad prawnych online.

Porady udzielane są, po uprzednim umówieniu terminu spotkania telefonicznie pod numerem: 502 059 649 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: kancelaria@adwokatkasprzak.pl, w dniach od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do godz. 16.00. Istnieje możliwość umówienia spotkania w soboty i niedziele oraz poza godzinami urzędowania w sytuacjach nietypowych, a w szczególności w sprawach niecierpiących zwłoki. Wskazuję jednak, że nie udzielam porad prawnych przez telefon.

Umawiając się na spotkanie, bardzo proszę o zwięzłe przedstawienie tematyki, której będzie dotyczyć porada, albowiem ułatwi mi to przygotowanie się do spotkania. W celu udzielenia porady wyczerpującej możliwie wszystkie zagadnienia, proszę o zabranie ze sobą wszelkich dokumentów dotyczących problemu, który będzie omawiany.

Porady prawne są odpłatne. Wynagrodzenie płatne jest bezpośrednio po udzieleniu porady. Jednocześnie pragnę podkreślić, że darmowe porady prawne są przeze mnie udzielane tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Wybrana tematyka porad prawnych

Aktualności

więcej aktualności >

Strona korzysta z plików Cookies do celów analitycznych i w celu zapewnienia większej wygody korzystania ze strony. Więcej szczegółów na temat Cookies w Polityce Prywatności

X